O společnosti

Firma MEDISTYL-PHARMA a.s., provozovatel Nuselské polikliniky, byla založena v roce 1994.
V roce 2000 byla po sedmi letech zkušeností s podnikáním v oblasti zdravotnictví zakoupena bývalá Šrámkova poliklinika v Táborské ulici. Celý areál byl rekonstruován.
Od této doby jsou v Nuselské poliklinice provozována rozsáhlá ambulantní zařízení. Jsou zde zajišťovány prakticky veškeré ambulantní profese: chirurgie a traumatologie (včetně chirurgického sálu), pracoviště zobrazovací techniky s moderním vybavením, interní ambulance, hematologická a biochemická laboratoř, gynekologie, praktičtí lékaři, psychologie a psychiatrie, stomatologie, ortopedie, gastroenterologie, oftalmologie, rehabilitace a fyzioterapie, logopedie, revmatologie, kardiologie a očkovací středisko. Uvedená odborná pracoviště jsou smluvními partnery zdravotních pojišťoven, včetně VZP ČR.

V areálu Nuselské polikliniky působí řada soukromých lékařů formou pronájmu společných prostor, ale i společnosti jako je JMT Health, s.r.o., Chirurg, s.r.o. a Remedis, s.r.o.

Pro všechny uživatele poskytuje majitel, tj. firma MEDISTYL-PHARMA a.s. maximální uživatelský komfort formou veškerého technického zázemí a moderně vybavených zrekonstruovaných prostor.